Tasarım

RF Uzaktan Kumanda Tutucu


Uzaktan kumanda tutucu, bir cihaz veya ekipmanın kontrol edilmesi için kullanılan bir araç veya aksesuardır. Bir yerde sabitlenmeyen RF uzaktan kumandalar sürekli kaybolur. Bu ürünü RF kumandalarımızın kaybolmaması için tasarladım. Aşağı eklediğim .stl uzantılı dosyayı indirebilir, bilgisayar destekli tasarım programlarınızda dilediğiniz gibi düzenleyebilir veya herhangi bir düzenleme yapmadan 3D yazıcınızda yazdırabilirsiniz. Artık RF Uzaktan kumanda tutucu ile kumandalarınız güvende!

Uzaktan Kumanda Tutucu Nedir?

Uzaktan kumanda tutucu, uzaktan kumandaları düzenli bir şekilde saklamak ve organize etmek için kullanılan bir araç veya aksesuardır. Evde veya ofiste kullanılan televizyon, klima, ses sistemleri, oyun konsolları gibi çeşitli elektronik cihazların kontrolü için uzaktan kumandalar kullanılır. Ancak bu kumandalar genellikle küçük boyutlu ve kaybolmaya eğilimlidir.

Uzaktan kumanda tutucuları, kullanıcıların uzaktan kumandaları düzenli bir şekilde saklamasına ve bulmasına yardımcı olur. Bu tutucular, kumandaları güvenli ve organize bir şekilde tutmak için farklı şekil ve tasarımlara sahip olabilir. Örneğin, duvara monte edilebilen tutucular, kumandaların duvar üzerinde düzenli bir şekilde asılmasını sağlar. Masa üstü tutucular ise kumandaları masada düzenli bir şekilde yerleştirmek için kullanılabilir.

rf-uzaktan-kumanda-tutucu-3
rf-uzaktan-kumanda-tutucu-1
rf-uzaktan-kumanda-tutucu-2

Montaj Aşaması

Kumanda tutucu tasarımı üzerinde birbirinden farklı tipte ve boyutta iki adet vida deliği mevcut ama her iki vida deliğini kullanmak zorunda değilsiniz. Bu farklı vida deliklerini elinizde hangi tipte vida varsa onu kullanabilmeniz için ekledim. Ama tabii ki iki vidayı da sıkmanız tutucuyu oldukça sağlamlaştıracaktır. Kumanda tutucunuzu bir terazi yardımıyla montajlayacağınız yüzeye hizalayın ve vidalarınızı sıkıca sıkın. Montaj sonrası elde edeceğiniz görüntü aşağıdaki gibidir.

Ve İşte Hazır! RF uzaktan kumandalarınız artık güvende…

rf-uzaktan-kumanda-tutucu-4
rf-uzaktan-kumanda-tutucu-5

Daha fazla yapay zeka içeriği mi arıyorsunuz?

Derin Öğrenme : Yapay Zeka’nın Güçlü Silahı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Mesaj Gönder...
1
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Scan the code
MetoTechs'e Hoş Geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz? :)